Apartamente vetem 30m nga deti tek plazhi vjeter 70000 sarande

shitet nje apartament tek plazhi i vjeter ndertesa ndodhet mbrapa bashkis sarand nga krahu i detit si pik referimi mbrapa hotel ari pallati esht me hipotek ka pamje nga deti ndodhet ne vijen par,komoditeti i hyrjes esht se ndodhet ne qender te qytetit dhe verdall ke te gjitha sherbimet pa pasur nevoje per automjet limani esht 200m plazhi 30 m bashkia 20m porti 600m shtitoria 20m qendra historike 40m hyrja ndhodhet ne katin e par e mobiluar ka nje dhome gjumi bagno koridor nje ballkon dhe openspace .hyrja esht ne gjendje shum te mire sepse esht e banushme cdo vit nga vet pronaret dhe nuk ka nevoje per asnje lloje nderhyje te karakterit strukturore .shitet per arsye emigrimi.ju lutem te kontaktojne vetem ata qe jan te interesuar dhe jo afarista tregtare se hyrja nuk shitet per nevoja ekonomike,kshu qe vetem kush esht i interesuar per posicionin dhe shtepin.faleminderit.cmimi nuk esht i diskutushem sikur me qen ne pazar 70000 euro.

Ndryshuar ne 24 Dhjetor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Dhjetor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Dhjetor, 2020