Apartamente me qera ditore ne qender te Tiranes 30 Tirane

Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej. Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake. Cmimet variojne 3500 - 5600 lek/nata ose 28 - 46 euro/nata. Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2020