Toke Truall 35 Rruga Miqesia 10, Spitalle, Durres

Toke truall me dokumenta te regullta, shitet me te gjitha kushtet teknike profesionale per ndertim banese, me rruge nga te gjitha anet, drita, uje dhe kanalizime per ujrat e zeza direkt tek dera e truallit. 2 km nga qendra e Durresit, 500 metra nga qendra e Spitalles, 500 nga dhe shkolla dhe kopshti i spitalles.

Ndryshuar ne 25 N�ntor, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Dhjetor, 2020 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 N�ntor, 2021