Apartamente 65.000 Sarande

SHITET APARTAMENT BANIMI NE LAGJEN NR 4 KODER SARANDE. HYRJA NDODHET NE KATIN E KATERT TE NJE PALLATI TE SAPO NDERTUAR GJASHTE KATESH.HYRJA KA DY DHOMA GJUMI SI DHE SALLON GUZHINE .HYRJA KA TA GJITHE AREDIMIN E DUHUR SIC PO E SHIHNI DHE NE FOTOT E MEPOSHTME .TE GJITHA TE REJA TE PA PERDORURA.PRESIM TELEFONATA SERIOZE.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018