Dyqan 170 Tirane

Jepet me qera ambient 55 m2 i pershtatshem per dyqan, lokal magazine, klinike parkueri etj. I pajisur me tualet dhe qepene
Rruga Besim Alla, Misto Mame

Ndryshuar ne 21 N�ntor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 N�ntor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 N�ntor, 2020