Shitet shtepi 1 kateshe ne fillim te rruges Berisha Kamez. 59000 ne fillim te rruges Berisha Kamez

Shitet shtepi 1 kateshe ne fillim te rruges Berisha Kamez. Shtepia ka nje dhome/ndenje/kuzhine,3 dhoma gjumi koridorin dhe veranden.Shtepia ka siperfaqe te brendshme 128 m2 dhe 262 m2 truall. Shtepia eshte e mbuluar me Solete dhe me prespektive per 2-kateshe.Shtepia eshte e re dhe e mirmbajtur.Shtepia ka hipoteke si per siperfaqen ndertimore dhe per truallin,per me shume informacion telefononi.

Ndryshuar ne 21 N�ntor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 N�ntor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 N�ntor, 2020