Dyqan me qira te Kinema Millenium 323 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� dyqan me sip�rfaqe 40 m� t� ndodhur tek Kinema Millenium
Cilesite e Dyqanit:
-Dyqani ndodhet n� katin e par�, buz� rrug�s q� e b�n leht�sisht t� dalluesh�m.
-Vetrata e xhamit gjithashtu jep �asjen e duhur p�r reklamimin e dyqanit.
-Tarabe me komandim
-Ndricim i varur
Dyqani eshte i shtruar ne pllake dhe ka nj� banjo

Ndryshuar ne 21 N�ntor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 N�ntor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 N�ntor, 2020