Apartamente 500 deri ne 600 eurom2 Shkembi Kavajes

Shiten apartamenteme hipoteke tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte, me termoizolim,dritare dopio xham dhe grila.Siperfaqja e apartamenteve variojne 1+1 (55-64 m2)dhe 2+1(77-82 m2).Cmimet e partamenteve variojne sipas pamjes dhe jane nga 500 deri ne 600 eurom2
Per me shume informacion kontaktoni ne nr tel +355 69 20 84 732

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018