Ambient biznesi me qira te Spitali 570 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit.
Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente.
Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo.
Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m².
Jepet me qira vetëm ambient, pa përfshirë paisjet.

Ndryshuar ne 17 Tetor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Tetor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Tetor, 2020