Apartament 400 Euro TIRANE

Apartament me siperfaqe 95 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes, ( Shkolla e Baletit)

Lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallatit 9 katesh. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston garazhd.
Apartamenti eshte arreduar me te gjtha orendite e nevojshme.

Apartamenti ka :
-2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 1 korridore
-1 Ballkon

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro.

kontakti direkt me pronarin e apartamentit: Cell: 069 405 1115 (WhatsApp)
[email protected]

Ndryshuar ne 14 Tetor, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Tetor, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Tetor, 2020