Tirane, shes ambjent biznesi 41 m² 246.000 Euro (Bulevardi Zogu i Pare) 246000 Bulevardi Zogu i Pare


Shitet dyqan ne pallat ekzistues, tek Bulevardi Zogu i Pare.

Ambjenti ka siperfaqe totale 41 m2 te organizuar ne hapsire open space dhe nje tualet, ndodhet buze rruge dhe ka fasade xhami te gjate 4 metra.

Punimet e brendshme jane nga me cilesoret duke perfshire dopio xham, parket sistem ngrohje ftohje etj.

Aktualisht eshte me qera 600 Eur Me dok. te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes: 246.000 Euro.

Ndryshuar ne 22 Shtator, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Shtator, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Shtator, 2020