Shtepi 80.000 Sarande

gjendet ne lagjen Arberia ne rrugen gursel dhe bajram sylejmani nr.i shtepise 25

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018