Godinë me qira në Rus SHKODER Rus

Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.
Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.
Veçoritë e godinës:
-është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës
-dritare duralumini me dopio-xham
-është e shtruar me pllakë qeramike
-ka panel diellor
-ka sistem sigurie me kamera
-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A
-ka sistem aspirimi
-ka kondicioner ne çdo ambient
-polici private
Godina ofron: 6 banjo me dushe dhe 6 ndarje me dhoma.

Ndryshuar ne 15 Shtator, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shtator, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Shtator, 2020