Apartament 2+1 për shitje në rrugen ''Bujar Bishanaku 73200 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'.
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt te banimit.
Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron:
- sallon
- kuzhina
- dy dhoma gjumi
- dy banjo
- dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit:
- ballkonet ofrojnë pamje nga rruga kryesore
- ka ashensor
- ofrohet në shitje i mobiluar.
- apartamenti është i shtruar në pllakë
- pallati është ndërtim i viteve të fundit
- dritaret janë duralumini dhe janë të pajisura me grila

Ndryshuar ne 1 Gusht, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Gusht, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Gusht, 2020