Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² 79.500 Euro (5 Maji) 79500 5 Maji

Shitet apartament cilesor prane tregut ,tek 5 Maji.

Apartamenti disponon siperfaqe totale: 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim.

Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike,orientim lindje.

Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike.

Cmimi: 79.500 Euro.

Ne faze ndertimi.

Ndryshuar ne 29 Korrik, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Korrik, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Korrik, 2020