Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 66 m² 38.000 Euro (Qerret) 38000 Qerret

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 66 m2.

Organizohet me 1 sallon te madh, kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira fale qetesise, ajrit te paster dhe flladit te detit .

Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi: 38.000 Euro.

Ndryshuar ne 28 Korrik, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Korrik, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Korrik, 2020