Makine Mercedes-Benx 2500 euro ose nderrim Mamurras Kurbin

Shes makinen time Mercedes-Benx 200D eshte ne gjendje shume te mire.Brenda saj ka muzike te aplifikuar dhe drita ksena.E shes ose e nderroj me nje Volswagen Sharon 1999-2002

Ndryshuar në 29 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 29 Nëntor, 2014