Dyqan me qera 100000 Rruga e Durrest

Jepet dyqan me qera tek Rruga e Durresit

- Ne vijen e pare te rruges
- Me super ndricim
- Fasade xhami dhe mundesi shume e mire reklamimi
- Totalisht i rikonstrukuar
- Me 1 banje

Cmimi: 100 000 lek te reja/muaj

Ndryshuar ne 23 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Maj, 2020