Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 72 m² 67000 Farmacia 10

Shitet Apartament cilesor 1+1, sip totale 72 m2 ,katin 8 te objektit.


Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial dhe banimi tek Farmacia 10.


Organizohet ne sallon+ambient gatimi ,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon.


Apartamenti ndodhet buze rruges dhe lidhet me akset kryesore.Cmimi : 67.000 Euro.


Aktualisht ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 22 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Maj, 2020