Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 149 m² 1490 Bllok

Jepet me qira apartament 3+1 tek ish Blloku,Tiranë. Ka sipërfaqe 149.5 m² dhe ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor modern.


Organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon.


Cmimi: 1490 €/ muaj.

Ndryshuar ne 22 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Maj, 2020