Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 103 m² 91.000 Euro 91000 tek Profarma

Sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Profarma shitet Apartament 2+1.


Sip totale eshte 103 m².


Kati 5 ne objekt. .


Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualet dhe ballkoni.


Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor.


Cmimi : 91.000 Euro.


Aktualisht ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 22 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Maj, 2020