Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 126 m² 94.400 Euro 94400 Yzberisht

Shitet Apartament 3+1 ne kompleks rezidencial me lulishte ne Yzberisht.Ndodhet ne katin 7, sipërfaqe totale 126 m2.Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.Disponon kubaturë te rregullt dhe punime cilësore me termoizolim,sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike. Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra tregtare dhe biznese te tjera publike e private.Cmimi: 94.400 Euro.

Ndryshuar ne 21 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Maj, 2020