Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK, Kati 5, 88 m² 60200 tek Fabrika e Miellit

Shitet Apartament 2+1 tek Fabrika e Miellit, prane Rruges se Kavajes.

Ndodhet ne kati 5, sipërfaqe ndërtimi 88 m2, me ashensor.

Organizimi: 1 sallon ndenjeje +gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Sistem kapot dhe vetratat dopio xham per akustike relaksuse.

Cmimi: 60.200 Euro.

Ne faze karabina.

Ndryshuar ne 20 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Maj, 2020