Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 127 m² 112000 Kodra e Diellit

Shitet Apartament kleringu 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2.


Apartament me nje siperfaqe 127 m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri.


Ambjenti organizohet nga salloni,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.


Cmimi: 112.000 Euro.Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 20 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Maj, 2020