Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 116 m² 121.000 Euro 121000 Hipoteka

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 116 m2 ndodhet ne katin e 4-re te nje kompleksi te ri ne, me punime mjaft cilesore, me fasade te ventiluar, dhe 2 ashensore.


Organizimi fillon nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i gjate.


Cmimi: 121.000 Euro.


Ndryshuar ne 20 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Maj, 2020