Tirane,shes Duplex luksoz Kati 8-9,Sip 140 m², 170.000 Euro 170000 Ish Parku Autobuzave

Shitet Apartament luksi ,tipit Dupleks 2+1, ne rrugen Ndre Mjeda,Ish Parku

Organizimi :Sallon+gatim+2 dhoma gjumi,2 banjo,veranda e bollshme.

Sip totale eshte 140 m²,kati 8-9 i banimit,pozicioni jug lindje.

Punime shume cilesore ne apartament, I arreduar me shije dhe detajet bien ne sy kudo.


Cmimi 170.000 Euro

Hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 19 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Maj, 2020