Dhoma me qera ditore prane Sheshit Skenderbej 25 Tirane

Ofrojme dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj.
Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355 698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com

Ndryshuar ne 18 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Maj, 2020