Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 76 m² 78000 Kopshti Zoologjik

Shes Apartament 1+1 me mobilim bashkekohor me siperfaqe te brendeshme te mire organizuar.Apartamenti ndodhet ne rrugen Bilal Sina dhe eshte me pamje nga kopshti Zoologjik. Sip totale eshte 76 m2.


Eshte i perbere nga 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 dhome e vogel me vetrate nga kopshti zoologjik, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi,ne nje pallat te ri.


Distanca nga Liqeni Artificial eshte 2 min ne kembe.


Cmimi: 78.000 Euro.


Me hipoteke.

Ndryshuar ne 18 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Maj, 2020