Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 125 m² 144800 Farke

Shitet Apartament 3+1 në rezidencen “Quiet Lake”, pranë Liqenit të Farkës në Tiranë.


Organizimi: ambienti ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete.


Disponon siperfaqe totale 125.5 m2. Në një vendndodhje të pakrahasueshme, fare pranë me Liqenin e Farkës është krijuar një hapësirë rezidenciale e nivelit të lartë.


“Quiet Lake” është vendi ku do të shijoni natyrën ekskluzive, me pamje impresionuese të liqenit të Farkës dhe vargmalit të Dajtit, e duke pasur njëkohësisht komoditetin e të jetuarit vetëm pak kilometra larg qendrës së kryeqytetit.


Cmimi: 144.800 Euro.Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 18 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Maj, 2020