Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 97 m² 97 Teodor Keko

Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe totale 97.5 m2. Ndodhet ne katin 6 te banimit me 2 ashensore, punime teper cilesore ne objekt. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhoma e gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone, orientim nga dielli. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqytetit. Nxitoni ta beni tuajin kete apartament. Cmimi : 73.000 Euro. Extra parking me vlere 10.000 Eur Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 15 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2020