Tirane, shes Vile 2+1+A+BLK Kati 1, 597 m² 318.000 Euro 318000 TEG

Vila është me vendndodhje në Mjull Bathore. Ajo ka një sipërfaqe ndërtimi prej 297 m2 dhe me një sipërfaqe prej 300 m2 tokë e lirë. Çmimi i shitjes për ndërtimin është 980€/m2 dhe për tokën e lirë vetëm 90€/m2. Vila është me orientim Lindje-Jug-Perëndim. Cmim: 318.000 Euro.

Ndryshuar ne 14 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Maj, 2020