Tirane,Shes apartament rezidencial 2+1+A+BLK, Kati 5, 102 m² 99500 5 Maji

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri.

Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.

Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re, me arkitekture unike dhe lokacion perfekt.


Cmimi : 99.500 Euro.

Eshte ne faze ndertimi.

Ndryshuar ne 13 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2020