Tirane,Shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 2,91 m² 59.000 Euro 59000 MBIKALIMI CASA ITALIA

Apartamenti ka siperfaqe totale 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit.

Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 2 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.

Dallohet ne sistemin kapote, hidrosanitare inkaso, dritare plastike, izolim mes apartamenteve.

Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt dhe pamje nga dielli.

Cmimi: 59.000 Euro.

Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 13 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Maj, 2020