Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 1, 133 m² 126000 Don Bosko

Ne nje kompleks te ri rezidencial dhe ne nje zone mjaft familjare, ofrohet ky apartament per shitje. Apartamenti ka nje planimetri mjaft te rregullt dhe siperfaqe te organizuar shume mire. Sip totale eshte 133 m2,tipi3+1 ,kati 1 banimit. Dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet brenda dhe njeri prej tualete eshte me ajrosje natyrale cka eshte nje domosdoshmeri duke pare ndertimet e reja qe behen ne ditet e sotme. Prona ka ajrosje shume te mire per shkak te dy orientimeve qe ajo ka. Apartamenti shikon nga brenda kompleksit i cili te ofron nje pamje te kendshme te lulishtes qe ai ka. Kompleksi Fiori Di Bosco eshte nje nga pak komplekset e mira qe ndodhen ne Tirane. Ka nje menaxhim perfekt, distance e konsiderueshme e objekteve nga njera tjetra dhe punime te nje cilesie te larte. Cmimi : 126.000 Euro.

Ndryshuar ne 12 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Maj, 2020