Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 76 m² 107.000 Euro 107000 Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet Apartament i tipit 2+1, tek Fushat e Tenisit, ngjitur Drejtorine e Policise se Tiranes. Sip totale eshte 76 m2, ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te ri. Perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ofron pamje fantastike nga fushat e tenisit. Mundesi shume e mire edhe per tu dhene me qera pas blerjes, sepse zona eshte e lakmuar. Cmimi: 107.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 11 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Maj, 2020