Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 110 m² 88000 Fusha e Aviacionit

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ,tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 3 pamje fantastike . Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Apartamenti eshte ne faze punimesh. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit Cmimi: 88.000 Euro.

Ndryshuar ne 9 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Maj, 2020