Shitet shtepi 2 Kate Rr.e Dibres te Medresja Tirane 73000 Rruga e Dibres tek Medreseja Tirane

Shitet shtepi 2 Kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 130 m2 ne rrugen Ibrahim Buzhiqi afer Medresese ne Tirane.Shtepia eshte e ndare ne dy kate.Kati i pare eshte 60 m2 qe perbehet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi,veranda dhe tualeti.Kati i dyte eshte 70 m2 dhe organizohet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori dhe Veranda. Trualli ka dokumentacion te rregullt hipotekor..Kati i pare disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ,ndersa Kati i dyte eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacion kontaktoni.ne nr. 0682770111.

Ndryshuar ne 8 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Maj, 2020