Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 118.000 Euro 118000 Hipoteka

Shitet apartament 2+1 tek Hipoteka ne kompleksi banimi cilesor. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 113 m2 ndodhet ne katin e 5-re te nje kompleksi te ri ne ,me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, dhe 2 ashensore . Organizimi fillon nga salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 118.000 Euro.

Ndryshuar ne 8 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Maj, 2020