Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 9, 91 m²,82.000 Eur 82000 Don Bosko

Shitet super Apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko, Matrix.

Apartamenti disponon siperfaqe totale: 91.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banim,lindje.

Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike.

Cmimi: 82.000 Euro.

Gati per banim.

Ndryshuar ne 7 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Maj, 2020