Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 90 m² 103700 Farke

Shitet apartament 2+1 në një ndër zonat më të sigurta në Tiranë, tek kompleksi Quiet Lake, Farke. Apartamentet ndodhen në një prej komplekseve me punime më cilësore në qytet. Siperfaqe e apartamentit eshte 90 m2, perbehet ambjent gatimi+ sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo,2 ballkone, kati 1 banimit. E vecanta e ndërtimit që ofron ky kompleks rezidencial qëndron në projektimin e hapasirave optimal të banimit. Rezidenca ka siguri 24 h me kamera dhe polici private. Cmimi 103.700 Euro. Mundesi kreditimi 70% te vleres!

Ndryshuar ne 6 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Maj, 2020