Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 66 m² 56.200 Euro (Spitali Nene Tereza) 56200 Spitali Nene Tereza

Shitet Apartament 1+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 66.5 m2. Organizimi: Salloni,ambjenti gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Punime teper cilesore ne cdo aspekt. Cmimi: 56.200 Euro. Eshte ne faze perfundimi.

Ndryshuar ne 5 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Maj, 2020