Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 73 m² 78.000 Euro (Don Bosko) 78000 Don Bosko

Prane Vizion +, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2, kati 2, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, 2 kondicioner. Orientimi nga dielli. Cmimi: 78.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 3 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2020