Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 62 m² 83.000 Euro (Kompleksi Dinamo) 83000 Kompleksi Dinamo

Apartamenti 1+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe eshte i orientuar nga juglindja. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 1 dhomE gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Siperfaqja totale e tij eshte 62 m2. Disponon Izolim akustik, hidroizolimi dhe termoizolim, fasade e ventiluar etj. Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,gjenden 4 apartamente per secilin kat. Kati -1 i godines ofron sherbime, ndersa kati 2 poste parkimi. Cmimi: 83.000 Euro. Ne faze perfundimi!

Ndryshuar ne 3 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2020