Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 62 m² 52.700 Euro (Rruga e Dibres) 52700 Rruga e Dibres

Shitet Apartament kleringu ne nje kompleks rezidencial,zona e Spitalit “Nene Tereza” Sipërfaqja totale e apartamentit eshte 62 m2, kati i 5 banimit,Orientim nga dielli. Organizimi: Ambjent ndenie+ gatim, 1 dhoma gjumi,1 tualete,1 ballkon me dalje nga kuzhina. Ndërtim i ri super cilësor : Sistem Kapote,Ventilim,Izolim akustik, 2 ashensore, park per femijet dhe te rriturit. Çmimi: 52.700 Euro. Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 3 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2020