Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 130 m² 325.000 Euro (Tirana e Re) 325000 Tirana e Re

Shitet apartament 3+1 tek me siperfaqe totale 130 m2,prane Juridikut. Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per banim por edhe per jetese dhe te ofron sherbime si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike etj. Ndodhet 5 min larg qendres se Tiranes, 20 min larg Liqenit Artificial dhe 45 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes. Cmimi: 325,000 Euro.

Ndryshuar ne 3 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Maj, 2020