Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 88 m² 51.000 Euro (Misto Mame) 51000 Misto Mame

Shitet apartament, ne Rr. Misto Mame. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88.5 m² dhe nje cmim prej 580 €/m² qe shkon ne total rreth 51000 €. Ky apartament ndodhet ne katin e 3 banim. Me hipoteke!

Ndryshuar ne 2 Maj, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Maj, 2020