Apartament ne plazh 15 euro nata 15 € nata Shkembi i kavajes Durres

Jepet me qera apartament ne plazh .Apartamenti eshte 70 m2 ka 2 dhoma dhe ballkon i mobiluar me kushte shume komode .Guzhine gatimi frigorifer Kondicioner Tv Wifi Ashensor parking .

Ndryshuar ne 5 Korrik, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Korrik, 2020