Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1 205000 Bulevardi Bajram Curri

Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dyqan . Ambienti eshte i organizuar : Kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1. Ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone mjaft e frekuentuar . Ndodhet buze rruge dhe eshte aktualisht me qera afatgjate. Cmim: 205.000 Euro. Disponon hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 27 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Prill, 2020