Shitet Apartament luksoz 2+1, Zogu Zi 134700 Zogu I Zi

Apartament 2+1 per shitje te Zogu I Zi, ne kompleksin "Foleja e Gjelber". Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt. Foleja e Gjelber, �sht� kompleksi rezidencial q� ofron cil�sin� e t� jetuarit n� nj� kop�sht n� mes t� qytetit. Foleja e Gjelb�r ofron te gjith� cil�sit� e nevojshme p�r t� jetuarin n� komfortin optimal t� nj� banese. Studiuar me orientimin e ambjenteve p�r diell�zim maksimal si dhe ajrosje natyrale jo vet�m t� ambjenteve t� banimit por edhe shkall�ve e korridoreve t� p�rbashk�ta, Foleja e Gjelb�r arrin t� ofroj� me standart t� ri n� vend, atmosfer�n e ngroht� t� sht�pis� tuaj ideale. Komoditeti i ofruar nga kualiteti i p�rzgjedhur i materialeve nd�rtimore dhe detajet cil�sore p�r rritjen e efi�ens�s energjitike e b�jn� m� tej sht�pin� br�nda Foles� s� Gjelb�r. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe totale 125 m2. Punime super cilesore si sistem kapote,fasade ventiluar,hidrosanitare inkaso,dritare doppio xham. Kompleksi ka edhe pjesen e oborrit dedikuar per banoret e tij. Ne fazat finale te punimeve! Cmimi: 137.500 Euro

Ndryshuar ne 27 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Prill, 2020