Gira 40 Tirane

Shiten gira te reja fare.Shume te pershtatshme per te rritur pasi jane me vidosje shtohen dhe hiqen peshat.Te perdorshme lehtesisht dhe nga femijet dhe femrat.
5.5 kg secila .

Ndryshuar ne 26 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Prill, 2020